זום בחינם לעומת זום בתשלום

ההבדלים בין חשבון זום בחינם לחשבון זום בתשלום

תוכן עניינים

שתפו את הפוסט

Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

ברור שאתם אוהבים את חשבון הזום הבסיסי שלכם, ראשית הוא בחינם, שנית יש בו מספר אפשרויות בסיסיות לא רעות ובנוסף אין הגבלת זמן על שיחות של 1 על 1. עם זאת, יש לו לא מעט מגבלות, העיקרית היא שבחשבון זום בחינם השיחות הקבוצתיות מוגבלות לעד 40 דקות בלבד, כמו כן אם אתם בעלי עסקים האפשרויות שימוש שלכם מאוד מוגבלות ובהחלט כדאי לכם לשקול לשדרג את החשבון שלכם עבור 14.99$ דולר בחודש בלבד! למה כדאי לכם לשדרג את חשבון הזום שלכם ולמי זה מתאים? ננסה לתמצת עבורכם את הסיבות העיקריות בפוסט הבא, על מנת שתוכלו לקבל בעצמכם את ההחלטה מה נכון עבורכם.

***להרשמה לחשבון זום בחינם או לרכישת חשבון זום בתשלום באתר הרשמי של זום לחצו כאן***

השוואה בין חשבון זום בחינם לחשבון זום בתשלום

מתקדמים – 14.99$ בחודשחינם – בסיסאפשרויות
ללא הגבלת זמןללא הגבלת זמןפגישות 1 על 1
ללא הגבלת זמןהגבלת זמן של עד 40 דקותפגישות קבוצתיות-  3 משתתפים ומעלה
עד 100 משתתפיםעד 100 משתתפיםכמות משתתפים
VXתמיכה אונליין
VXניהול משתמשים כיומן אנשי קשר
VXאפשרויות בקרה מתקדמות
VXדוחות חכמים
VXשמירה של פגישות או שיעורים מוקלטים בענן
VXתוספות לשדרוג העסק כמו Zoom Video Webinar
VXהורדה וסנכרון של אפליקציות חכמות לייעול השימוש בזום
VXתיאום וסנכרון למשתמשי Skype Lync
VXמינוי משתמש אחר לניהול היומן

 

פגישות קבוצתיות ללא הגבלת זמן בחשבון זום Pro

חשבון זום בחינם מגביל אתכם בפגישות קבוצתיות, כלומר מ-3 משתתפים ומעלה, עם הגבלת זמן עד 40 דקות בלבד, לעומת זאת בחשבון זום למתקדמים אין הגבלת זמן לפגישה עד 100 משתתפים. לכן אם יש לכם שיחה סופר חשובה עם אחד התלמידים שלכם למשל או עם לקוח פוטנציאלי, או אפילו עם קולגה אתם ממש לא רוצים שהשיחה שלכם תנותק לאחר 40 דקות, בדיוק כשהתחלתם להגיע לתובנות המעניינות של השיחה. 

כדי להיות בטוחים וכדי ליצור את הרושם המקצועי ביותר, כדאי לכם לשלם את ה-14.99$ בחודש לחשבון Pro , זה שווה את זה!

אפשרויות מתקדמות בחשבון זום Pro

Zoom Pro או בעברית חשבון זום למתקדמים לא מתמקד רק בזמני שיחות ללא הגבלה. יש עוד כמה וכמה אפשרויות שתקבלו בעת שדרוג החשבון:

דוחות לבעלי עסקים בזום בתשלום

בעלי חשבון זום בתשלום יכולים להפיק דוחות שונים באמצעות האתר ולקבל מידע יעיל ושימושי על החשבון שלהם. מדובר בכלי חזק מאוד שאם יודעים להשתמש בו באופן חכם יכול לעזור לקחת את העסק שלכם כמה צעדים קדימה. ניתן למשל לקבל דוחות על משתמשים חדשים, סטטיסטיקות שונות, מידע על כמות הפגישות ואורכן, מידע על המשתתפים ועוד. ניתן לקבל מידע עד שנה אחורה! אז מה זה אומר בפועל? נניח ואתם מעבירים הרצאה בזום וביקשתם מהמשתתפים להירשם מראש, תוכלו לבדוק בקלות באמצעות הדוחות מי נרשם ולבסוף לא נכח בפועל בהרצאה. כעת, תוכלו לבחור האם לשלוח לו את ההרצאה ישירות למייל בתשלום או להזמין אותו להרצאה הבאה.

אפשרויות בקרה מתקדמות לחשבון זום בתשלום

עם חשבון זום למתקדמים ניתן לבצע בקרה על השיעור בדרכים שונות, למשל ניתן למנוע אפשרויות הקלטה, תכתובות בצ’ט והתראות. כך שאם למשל אתם משתמשים בזום לצורך העברת שיעורים ולמידה מרחוק תוכלו לפקח על התלמידים, מן הסתם אתם לא רוצים שהתלמידים יוכלו להקליט את השיעור ולהעביר אותו לאחר מכן לאנשים, עם זום בתשלום תוכלו לבטל את האופציה הזו.

ניהול אנשי קשר בחשבון זום בתשלום

חשבון זום בתשלום מאפשר לכם לנהל מעין רשימת אנשי קשר בעלי חשבון זום בצורה חכמה יותר. תוכלו לשמור מידע על המשתמשים, לשלוח הזמנות בקלות לקבוצות אנשי קשר מסוימות, לחלק את המשתמשים לפי תפקידים ועוד.

שמירה של הקלטות בענן Zoom

חשבון זום בתשלום מאפשר לכם לשמור את הקבצים המוקלטים בענן ללא תשלום נוסף עד 1GB. ניתן להוריד את הפגישות למחשב, לצפות בהן בצפייה ישירה או לשלוח אותם כלינק למי שתבחרו. כך שאם אתם מעבירים הרצאה בlive בזום, אתם יכולים להקליט את ההרצאה ולאחר מכן לשתף אותה עם מי שתבחרו ולהגיע לתפוצה גדולה יותר.

זום בחינם לעומת זום בתשלום

מספר זיהוי מותאם אישית בחשבון זום בתשלום

לאחר הרישום תקבלו PMI כלומר Personal meeting ID קבוע, שישמש אתכם כחדר פגישות וירטואלי. אם תשדרגו לחשבון למתקדמים תוכלו לשנות את המספר לכל מספר בעל 10 ספרות, כל עוד אינו תפוס, לדוגמא תוכלו להשתמש במספר הטלפון שלכם. אתם יכולים להתחיל פגישה בחדר זה בכל עת או לקבוע בו פגישה עתידית מראש.

מינוי מתאם פגישות בזום

בעת שדרוג החשבון תוכלו לתת הרשאה למי שתבחרו על מנת שיתאם עבורכם פגישות ביומן.

תוספות Add-Ons שישדרגו לכם את חשבון הזום

זום מציעה מבחר תוספים בתשלום שישדרגו לכם את העסק אפילו יותר, כדי לרכוש אותם אתם חייבים להיות בעלי חשבון Pro:

הרצאות, סמינרים ושיעורים מקוונים בזום Zoom Video Webinar

שדרוג של השיעורים המקוונים שלכם באמצעות תוסף שמאפשר שיעורים אינטראקטיביים, שידור חי שמתחבר לרשתות החברתיות, השתתפות של עד 10,000 משתתפים,  תצוגה של 100 משתתפים בו זמנים, עזרה בארגון והובלת כנסים מצוות זום ועוד.

Zoom Rooms חדרי זום

תוכנה שמבוססת על מערכת חדרי וועידה וניתן להפעילה על מכשירים שונים.

רכישת חשבון זום Pro

ניתן לרכוש חשבון זום Pro בתשלום חודשי בסך 14.99$ בחודש או בתשלום שנתי בסך 12.99$ לחודש.

רכישת זום Pro באתר

התייעלות וחיסכון בזמן באמצעות זום בתשלום

באמצעות חשבון זום בתשלום תוכלו לחסוך בזמן ובכסף בקלות וביעילות – עם חשבון זום בתשלום תוכלו לבצע פגישות מקוונות של עד 100 משתתפים לאורך כל שעות היממה, מכל מקום וללא הגבלת זמן. כך תוכלו לחסוך את זמן הנסיעה וההמתנה, לחסוך תשלומים שונים כמו תשלום על חניה ודלק ולייעל את הזמן שלכם לפעילויות אחרות חשובות יותר לעסק שלכם. 

אין ספק שלא מדובר בכל הפגישות אבל פגישות רבות במהלך השבוע הן כבר חלק מהרוטינה הקבועה שלנו והן בהחלט יכולות להתנהל דרך המחשב ובכך לחסוך לכם זמן יקר, כמו למשל פגישה עם לקוח ותיק, ישיבות צוות או שיחה עם קולגה. אחד היתרונות המרכזיים בזום הוא שהמשתמש השני כלל לא צריך להיות בעל חשבון בזום, הוא יכול לקבל מכם את הקישור ולפתוח אותו מכל מחשב או טלפון נייד. יתר על כן, באמצעות חשבון זום בתשלום תוכלו לשתף בקלות קבצים כמו מצגות ודוחות חודשיים ולבסוף להקליט את הפגישה ולהעלות אותה לענן, כך שאם אחד מחברי הצוות לא נכח הוא יכול להשלים את הפגישה בקלות.

השפעות זום בתשלום על הלימוד המקוון

באמצעות חשבון זום בתשלום, Zoom pro תוכלו להגיע ליותר ויותר לקוחות מכל רחבי הארץ ולא תהיו מקובעים לגבולות הגיאוגרפיים הקיימים. כך למשל תוכלו להעביר שיעורים פרטיים או קבוצתיים לאנשים שמתגוררים במקומות מרוחקים מכם ברחבי הארץ שעד היום לא יכלתם להגיע אליהם. התפעול הקל ונוח של זום, איכות התמונה, שיתוף המסך והקבצים, הקלטת השיחה ועוד הם רק חלק מהיתרונות הברורים של זום בענף ההשכלה הדיגיטלית ואין ספק שלשם פנינו מועדות. 

היתרונות הללו והשימוש בזום יכול למנף כל מורה פרטי או עסק קטן כמה צעדים קדימה. ראשית כיוון ואין צורך לנסוע ממקום למקום יש חיסכון אדיר בזמן ובכסף, הן מבחינת תשלומים על דלק וחניה והן מבחינת זמן עמידה בפקקים או בהמתנה לתחבורה ציבורית. שנית, כפי שהזכרנו, ניתן להעביר שיעורים קבוצתיים לתלמידים שונים מרחבי הארץ ובכך להגיע ליותר אנשים בצורה יעילה יותר ולנהל את השיעור באופן אינטראקטיבי. 

לבסוף, זיכרו כי התחרות הצומחת בענף השיעורים המקוונים מועילה לא רק למורים אלא גם לתלמידים. החיסכון בזמן ובכסף יכול לבוא לידי ביטוי גם בכיס של התלמידים, התחרות גדלה, ניתן לפנות למורים מכל רחבי הארץ ולמצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר עבורם.